Od najmłodszych lat moim głównym zainteresowaniem była sztuka, dlatego też postanowiłam kształcić się w tym kierunku. Krakowska Szkoła Sztuk Pięknych do której uczęszczałam, zapoczątkowała we mnie miłość do fotografii. Patrząc przez pryzmat czasu i doświadczeń uświadomiłam sobie, iż połączenie pasji z pracą jest najlepszym sposobem na życie.

Dzięki swoim umiejętnością, dobremu oku i wyczuciu chwili nie raz już miałam okazje udowodnić swój talent szerszej publiczności na licznych konkursach i wernisażach, zdobywając pierwsze nagrody i wyróżnienia. Z doświadczenia zdobytego przez lata wiem, że najistotniejszym dla klientów jest nietuzinkowość, wysoka jakość świadczonych usług, terminowość i staranne wykonanie.

Lubię być zadowalana ze swojej pracy a tą satysfakcję zdobywam widząc uśmiech i radość moich klientów oddając im niepowtarzalne fotografie spełniające ich oczekiwania i uchwytujące niezapomniane  momenty z życia. Moje zdjęcia zawsze są  wykonane profesjonalnie przy użyciu wysokiej jakości sprzętu fotograficznego, który umożliwia mi prace w różnych, czasami ciężkich warunkach.

Jako fotograf umiem uchwycić najważniejsze chwile w sesji zdjęciowej. Oraz potrafię stworzyć swobodną atmosferę dzięki której jest to możliwe. Kreatywność jest moim atutem oraz jest podstawą by sesje zdjęciowe nie były monotonne i wyróżniały się na tle pomysłów konkurencji. Mimo tego iż fotografia jest moją pasja od wielu lat,   cały czas  uczę się czegoś nowego i jestem otwarta na nowe, zwariowane pomysły.

 

Galeria
Czy chcesz otrzymywać powiadomienia mailowe?
.
.
.
Nie masz pomysłu na prezent? Bon upominkowy może być niezwykłym pomysłem by podarować bliskiej osobie sesję zdjęciową w prezencie. Szeroka oferta sesji fotograficznych na wiele okazji: narodziny maleństwa, urodziny dziecka, z okazji Chrztu Św., Dnia Matki,…, okazji jest wiele. Zamówienia i zapytania proszę kierować przez formularz kontaktowy na mojej stronie korzystając z zakładki…
.
.
.
.
Projekt i wykonanie